نشر داریا

“انتشارات داریا یک ناشر نوپای ایرانی است که در سال 1397 با مجوز رسمی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، فعالیت خود را آغاز نمود. اگرچه مدت بسیار کوتاهی از آغاز فعالیت ما می‌گذرد، با این حال از ابتدای راه کوشیده‌ایم تا از فعالیت‌های به اصطلاح کتابسازی خودداری کنیم و تلاش خود را بر تولید کتابهای ممتاز و مفید و ارزشمند معطوف نماییم.”

مصطفی دهقان – مدیر مسئول نشر داریا

نشر داریا به عنوان یک ناشر نوپای ایرانی در سال 1397 با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره پروانه 14035 تأسیس شد. و اگرچه همچنان در آغاز این راه هستیم، با این حال همواره کوشیده‌ایم تا از فعالیت‌های به اصطلاح کتابسازی خودداری نموده و تلاش خود را بر تولید کتابهای ممتاز و مفید و ارزشمند معطوف نموده‌ایم.

فعالیتهای ما شامل ترجمه، تألیف، ویراستاری، تأیید محتوای کتابها توسط اساتید مجرب، تایپ تخصصی، صفحه‌آرایی، طراحی جلد، اخذ شابک، اخذ فیپا از کتابخانه ملی، اخذ مجوز کتاب از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، لیتوگرافی دیجیتال، چاپ کتاب، و اعلام وصول می‌باشد.

لازم به ذکر است که نشر داریا آمادگی پذیرش سفارش چاپ کتاب را از سراسر کشور بدون نیاز به حضور فیزیکی نویسندگان یا مترجمین دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه چاپ و انتشار کتاب، می‌توانید در صفحه اصلی منوی چاپ و نشر را مطالعه نمایید.

30 روز
انجام کل فرآیند کتاب
10 نسخه
حداقل تیراژ کتاب
400 هزار
پیش‌پرداخت (تومان)
20 رشته
حوزه فعالیت
در حال بارگذاری ...
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا رمز عبور خود را وارد کنید. پس از آن یک لینک بازیابی رمز عبور در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.
We do not share your personal details with anyone.